You are currently viewing Şirinlik Büyüsü Harika Sonuçlar Veriyor

Şirinlik Büyüsü Harika Sonuçlar Veriyor

Sevgili okurum, “şirinlik büyüsü” için bu sayfayı okumaya başladığın için kendini şanslı hissetmelisin; çünkü ilerideki satırlarda, hiçbir yerde olmayan gerçek “şirinlik büyüsü”nün detaylarını bulacaksın.

  • Ve bu bilgileri hiçbir çıkar amacı gütmeyen bir site olan Ekitap Noktası anlatımının farkıyla, artık her istediğin kişiye güzel ve cazibeli görünebileceksin. Bunu elbette ki “birine şirin görünmek için büyü” adı verilen büyünün muazzam etkisiyle yapacaksın.

Fakat öncelikle, “birine şirin görünmek için büyü” adlı büyünün işlem basamaklarından hiçbirini atlamaman gerektiğini bilmelisin. Yani büyünün her aşamasını dikkatle takip etmelisin. Bunun asıl nedeni, herhangi bir basamağı atlaman veya ihmal etmen halinde büyünün kısır döngüye girme ihtimalidir. Bu nedenle dikkatlice takip etmek zorundasın, şöyle ki:

  • Bir cuma günü sabah ezanıyla uyanmalısın ve mümkünse bir gusül abdesti alıp sabah namazını eda ettikten sonra dört rekatlık nafile namazı (hacet namazı) kılmalısın.

Bu namazdan sonra ise birine şirin görünmek için büyü adlı şirinlik büyüsünün işlem basamaklarına geçebilirsin:

  • 1- Namaz kıldığın yönün (kıblenin) ters istikametine dönüp tam 100 kez besmele okumalı, ardından 100 kez de Ya Vedûd esmasını okumalısın. Bu esmayı okurken, sevgi ve muhabbetin esasında kâinatta olmadığını, bu kavramları yaratan zatın Allahu Teala olduğunu düşünmeye çalışıp her şeyin onun kudretine nispeten aciz ve sefil kalacağı gerçeğini de tefekkür etmeye çalışmalısın.

2- Yine kıble istikametine dönüp 100 kez besmele çekmeli, ardından 100 defa da Ya Şedidel Batşi ism-i şerifini okumalısın.

Bu esma, sıkıca yakalayıp hiçbir şekilde bırakmayan manasına gelir ve Allah’ın sonsuz kudretine vurgu yaparak Yüce Yaratıcı’nın her şeyin inceliklerine vakıf olduğu hakikatini ortaya koyar.

şirinlik büyüsü

Birine Şirin Görünmek için Büyü ve Allah’ın Yönleri

3- Güney ve kuzey yönlerine Allah’ın mübarek isimlerinin feyzini serptiğine göre şimdi de doğu ve batı yönlerine geliyoruz. Bu üçüncü aşamada ise, güneşin doğduğu yöne; yani doğuya dönüp yine 100 kez besmele okuyacaksın. Sonrasında ise yine 100 kez “Ya Rabbü’l-Maşrıkeyn” ismini tilavet edeceksin (okuyacaksın).

  • Bu esma, iki doğunun Rabb’i anlamına gelerek yine Allahu Teala ve Tekaddes Hazretleri’nin her şeyin yöneticisi olduğunu anlatır. Zaten okumalar esnasında bu esmaların manasını düşünmek zorundasın.

4- Ve nihayet dördüncü aşama olan batı yönü aşamasında ise yüzünü batı istikametine çevirip yüz defa besmele-i şerifi okuyacak ve 100 defa da “Ya Rabbü’l-Mağribeyn” esmasını okuyacaksın.

Bu mübarek ism-i şerif ise, iki batının Rabb’i manasına gelir ve tüm manevi alemlerin Allah’ın kudret elinde olduğunun simgesi olarak bilinir.

Okumaya devam et, henüz bitmedi!

Peki Nedir Bu Esmalar ve Şirinlik Büyüsü ile Ne İlgisi Var?

Dostum, bu esmalardan ilki olan Ya Vedûd, aşk ve sevdayı anlatır. İkincisi olan Ya Şedidel Batşi, insanların kalbinin şiddetle yakalanmasını ifade eder. Üçüncü isim ise “İki Doğunun Rabbi” anlamına gelir. Ve son isim de “İki Batının Rabbi” manasındadır.

  • Bu esmaların feyzini besmeleyle birlikte her yöne saçtığın için “birine şirin görünme büyüsü”nü icra etmiş olursun ve bu esmalar, senin herhangi birine şirin görünmeni sağlar. Tabi ki Allah’ın izniyle.

Ufak Ama Önemli Bir Not: Büyü her zaman için haram kılınmamıştır. Haram kılınan, sadece “kara büyü”dür. Ak büyü veya akça büyü adı verilen büyü ise, masum amaçlar için kullanıldığı için mübah sayılır.

Bunun yanı sıra bazı durumlarda büyüsel uygulamalar, kişiye zarar verip onu müthiş sıkıntılar ile baş başa bırakabilir; işte bu tür durumlarda büyü yerine muazzam etkili dualarla hareket etmek çok daha makul görünmektedir.

 

Bir cevap yazın