You are currently viewing Şahmeran Duası Hayatınızı Değiştirecek Bir İksirdir

Şahmeran Duası Hayatınızı Değiştirecek Bir İksirdir

Şahmeran duası ile tanışmış olmak benim için dünyadaki en büyük nimetlerden daha büyük bir nimet oldu. Çünkü bu duayı yaptıktan sonra yıllar yılı peşinden koşup ilgi görmek istediğim, kendime bağlamak istediğim ve bana aşık olsun diye yanıp tutuştuğum kişinin sevgisi, ilgisi ve muhabbeti ile karşılaşmak dünyadaki en büyük nimet idi.

  • Ölmek üzere olan bir idam mahkumunun bir anda kurtuluşuna ve salıverilmesine izin verilmesi gibi, ben de nefessiz bir şekilde hayatıma devam ederken şahmeran duasının gücü ile bir anda kurtuluşa erdim ve gözümü dünyaya yeniden açma şerefine ulaştım.

Şimdi sizin de bu güzelliklere kavuşabilmeniz için size şahmeran duasını nasıl yapmanız gerektiğini ve duanın en doğru halini aktarmak istiyorum, ama öncesinde birkaç insanın şahmeran duası ile benim gibi değişen hayat hikayelerini kısaca sunacağım.

Şahmeran Duası Bana Sevgilimi Geri Getirdi

Eski sevgilim, bana çok bağlı olmasına rağmen birkaç tartışma sonucunda benden soğumaya başladı ve beni terk edip başka insanlarla birlikte olma kararı aldı. Bu durum, ortalama 3 ay boyunca devam etti ve bu 3 ay boyunca beni her yerden engelledi.

Telefonlarıma da hiçbir şekilde cevap vermedi, mesajlarımı da karşılıksız bıraktı, beni adeta yürüyen bir cenazeye döndürdü.

  • O noktadan sonra artık onu tamamen hayatımdan çıkarmak zorunda olduğumu hissettim, çünkü bu ilişki tamamen bitmişti ve onun tarafından katledilmişti. Ne var ki şahmeran duası ile karşılaşmış olmam, bu ilişkinin yeniden düzelmesine ve hatta eskisinden çok daha güzel ve kaliteli bir hale gelmesine vesile oldu.

Çünkü şahmeran duasını yaptıktan sonra eski sevgilim yeniden hayatıma girdi, hem de delicesine bir aşk ile bana bağlandı ve beni yeniden çılgınlar gibi sevmeye başladı. Açıkçası şahmeran duasının bu etkisi sayesinde kurtuluşa ererek eski dertlerimi ve hüzünlerimi tamamen geride bıraktım.

Şahmeran duası

Şahmeran Duası ile Kocam Geri Döndü

Kocam başka bir kadınla ilişki yaşamaya başlamıştı, bunu ilk etapta gizliden gizliye yapıyordu, fakat sonraları benim de bunu fark ettiğimi anlayınca o da açık bir şekilde başka bir kadınla ilişki yaşamaya başladığını itiraf etmek zorunda kaldı.

  • Bu itiraf benim hayatımın dönüm noktalarından biri oldu, çünkü o andan sonra taktik geliştirip onu yeniden kendime bağlamak için türlü türlü yollara başvurdum. Fakat başvurmuş olduğum bu yollar yanlış olduğu için kocamı tamamen elimden kaçırdım, sonrasında kocam evi terk edip gitti ve bir başka kadınla birlikte olmaya başladı.

Ne var ki şahmeran duası sayesinde bu sıkıntılı süreci olabilecek en az hasarla atlatarak kocamı yeniden kendime bağladım. Şimdi şahmeran duasını çevremdeki bütün insanlara açık yüreklilikle ve samimiyet ile tavsiye ediyorum, fakat bu duanın doğru halini yapmaları gerektiğini de ekliyorum.

Şahmeran Duası Erkek Arkadaşımı Sevgilisinden Ayırdı

Erkek arkadaşım benden ayrıldıktan sonra, bir başkasına yar oldu ve onun sevgisi ile yüreğini ısıtmaya çalıştı. Bu durum beni perişan etti, neredeyse intihar etmek üzereydim.

  • Bu durumun bendeki kahır dolu günlere sebebiyet vermesi sonucunda kendimi tamamen bir boşluğa bıraktım ve tamamen ümidimi kestim. Ne var ki yakın arkadaşımın şahmeran duası tavsiyesi ile yeniden hayata tutunma kararı aldım ve kısa süre içerisinde eski erkek arkadaşım yeni sevgilisini terk edip yeniden bana döndü.

Bana delicesine aşık olduğunu dile getirdi ve bensiz geçen hayatını tamamen nefessiz bir şekilde geçmiş olduğunu itiraf etti, şahmeran duası kısaca hayatımı değiştirdi.

Şahmeran duası

En Doğru Şahmeran Duası Şöyle Yapılır

Şimdi bu itiraflar sonrasında ve şahmeran duasının etki gücünü kanıtlayan bu anlatımların ardından, bu duanın nasıl yapılması gerektiğini izah edelim:

  • Sessiz bir yere geçip kıbleye doğru dönerek ayaktayken gözlerinizi kapatın ve 7 defa besmele okuyun, sonra gözlerinizi açıp dizüstü çökün ve 3 defa Fatiha Suresini okuyun.

Ardından da şu duayı olduğu gibi 3 defa üst üste okuyun:

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hayyu’l Kayyum

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Aliyyu’l hakim

Allah’u la ilahe illa Hüve’s Semiu’l Alim

Allah’u la ilahe illa Hüve’r Rahmanü’r Rahim

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Vahidü’l Ehad

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Ferdü’l Varid

Allah’u la ilahe illa Hüve Raufu’r Rahim

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Aziz’ur Rahim

Allah’u la ilahe illa Hüve’z Zahiru’l Batın

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Ahadu’s Samed

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Fettahu’l Alim

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Azizu’l Alim

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hannanu’l Mennanu Deyyan

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Kadiru’l Kadir

Allah’u la ilahe illa Hüve’ Rafiu’l Alim

Allah’u la ilahe illa Hüve’r Rabbü’l Arş’il Azim

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Meliku’l Kudüs

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hakku’l Mübin

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Baisü’l Varis

Allah’u la ilahe illa Hüve’l Esmau’l Hüsna

Hüve’l Hayy’u la ilahe illa Hu Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn

Sübhane Birahmetike ya Erhame’r -rahimin.

Ve’l Hamdu -lillahi Rabbi’l Alemin

Bu uygulamayı yaptıktan sonra şahmeran duası bitmiş olacak, fakat şahmeran duası yaptığınızı (en azından etkisini görünceye kadar) başka insanlara hiçbir şekilde anlatmayın ve onların bilgisinin olmasına meydan vermeyin. Çünkü bu dua gizli bir şekilde yapıldığında etkisini gösteren bir mahiyete sahiptir

 

Bir cevap yazın