You are currently viewing Kemik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kemik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kemik büyüsü hem aşık etme hem de soğutma büyüsü olarak kullanılabilen son derece etkili bir uygulamadır. Bu büyü günümüzde de yaygın olarak uygulanmaktadır.

Bu etkili büyü son yıllarda sinemada ve edebiyatta da sıkça işlenen bir konu haline gelmiştir. Peki kemik büyüsü nasıl yapılır, tesirleri nelerdir ve nasıl bozdurulabilir? Yanıtları sizler için araştırdık. İşte kemik büyüsü hakkında merak edilen her şey:

Kemik üzerine vefk yazılması

Tılsımlı sözcüklerle yazılan büyü yazılarına vefk adı verilir. Vefklerde birbirlerine aşık ettirilecek kişilerin adları ile çeşitli sembolik ifadeler yazılmaktadır. Vefklerde daha çok Süryani ve Arap alfabeleri kullanılır.

Kemik büyüsünde vefkin düzgün yazılabilmesi için daha çok yassı kemikler tercih edilmektedir.

Kemik büyüsünde defin aşaması

Üzerine vefk yazılmış kemik parçası bu aşamada gece vakti mezarlığa gömülmektedir. Gömülme işlemi sırasında birbirine aşık ettirilecek kadın ve erkeğin isimleri 28’er defa okunmaktadır. Bu sayı büyünün tam olarak etkisini göstereceği süreyi (28 gün yani 4 hafta) karşılamaktadır.

Kemik büyüsünün bu aşamasında mezarlık alanına hayvan kemiği gömüldüğü için halk arasında büyünün insan kemiği ile yapıldığına dair yanlış bir kanaat oluşmuştur.

kemik büyüsü

Kemik büyüsünün tutması

Kemik büyüsü üzerine vefk yazılmış kemik parçası gömülür gömülmez tesirini göstermeye başlar. Yavaş yavaş etkisini hissettiren büyü 4 hafta dolunca (28 gün) en güçlü tesirini gösterir.

Kemik büyüsünde belirlenmiş vade olan 4 hafta geçtikten sonra kişi artık duygularına hakim olamaz ve bütün benliği ile aşık ettirildiği kişiye bağlanır.

 

Kemik büyüsü çift ağızlı bir büyüdür, dikkatli uygulanmalıdır

Çift ağızlı büyüler yapılış amaçlarının tam tersi yönde etkiler gösterebilen büyülerdir.

Kemik büyüsü de bu tarzda yapılış amacının tam aksine sonuçlara yol açabilir. Yani aşık etme ve kendine bağlama büyüsü olarak uygulanan bu büyü soğutma ve ayırma büyüsü haline de gelebilir.

Eğer büyünün icrası sırasında vefke yazılan ifadeler karıştırılırsa büyü tam tersi bir maksada hizmet edecektir. Bu itibarla kemik büyüsünün sadece üstat mertebesindeki medyumlar tarafından yapılması gerekmektedir.

kemik büyüsü

Kemik büyüsüne neden “yuva yıkan büyü” denmiştir?

Kemik büyüsü bazen evli insanları başkalarına da aşık ettirmek üzere de uygulanmıştır.

Bu durumda büyülenmiş kişi, eşini gözden çıkarmakta ve kendi yuvasının yıkılması pahasına da olsa sevgilisine yönelmektedir.

Büyünün ailelerin parçalanmasına ve çiftlerin boşanmasına neden olan bu kötü yönünden dolayı halk arasında kemik büyüsüne “yuva yıkan büyü” adı verilmiştir.

Kemik büyüsü yaptırmak günah mıdır?

Kemik büyüsü yaptırmak dinen caiz değildir. Kuran-ı Kerim’in Maide suresinde ve Hazreti Muhammed’in pek çok hadisinde büyünün şer bir çaba olduğu ve müminlerin bundan uzak durması gerektiği ifade edilmiştir.

İslam alimleri de hem kişilere hem de topluma ciddi zararlar veren her tür büyü uygulamasının yasaklandığını beyan etmektedir.

kemik büyüsü

Kemik büyüsü nasıl bozdurulabilir?

Kemik büyüsü Kuran surelerinin okunması ile kolayca bozdurulabilen bir büyüdür.

Felak, Rahman, Nas, Haşr ve Fetih surelerinin okunması ile inşallah kemik büyüsü hükümsüz bırakılabilmektedir.

Büyü bozma dualarını kişinin bir yakını da vekaleten okuyabilir. İnşallah bu durumda da dua tesirini görerek şifa kaynağı olacaktır.

 

Bir cevap yazın