You are currently viewing Kaşık Büyüsü Yapacaksanız Bu 8 Detayı Bilmelisiniz!

Kaşık Büyüsü Yapacaksanız Bu 8 Detayı Bilmelisiniz!

Bu yazımız kaşık büyüsü hakkında olacak ve bu yazımızda hiçbir yerde bulamayacağınız bilgileri öğrenerek evde tek başınıza ve hiç kimseden yardım almadan kaşık büyüsünü yapabilmenin en kolay yolunu öğreneceksiniz.

 • Evet, eğer hiç kimseden yardım almadan siz de evde birkaç basit malzeme ile kaşık büyüsü yapmanın yolunu öğrenmek istiyorsanız, aşağıda maddeler halinde sunacağımız 8 hayati bilgiyi son derece dikkatli bir şekilde okumalı ve sonrasında da bu çok etkili tılsımı tatbik etmeye başlamalısınız.

1- Kaşık Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Birçok kadim büyü kitabı, kaşık büyüsünün her türlü amaç ve her türlü istek için uygulanabilecek son derece güçlü ve tesirli bir tılsım olduğu üzerinde durur. Yani bu kadim büyünün hemen hemen bütün arzuların gerçekleştirilmesi için başvurulabilecek son derece kapsamlı ve son derece geniş etkili bir tılsım olduğu vurgulanır.

 • Oysaki günümüzde kaşık büyüsü hakkında yazıp çizen ve bu büyünün bir kısmını anlatıp en önemli kısımlarını ihmal eden veya bilerek atlayan birçok internet sitesi, kaşık büyüsünün sadece aşk ve sevda büyüsü olduğunu dile getirir.

Bir önceki paragrafta da dile getirdiğimiz gibi kaşık büyüsü sadece aşk ve sevda büyüsü değil, hemen hemen bütün arzuları yerine getirebilmek için uygulanabilecek kapsamlı ve geniş etkili bir tılsımdır.

Kısaca niyetiniz ve amacınız ne olursa olsun, kaşık büyüsüne müracaat edebilir ve bu büyüyü her türlü muradınız ve her türlü dileğiniz için tatbik edebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınız konusunu aşağıdaki maddelerde açık ve net ifadelerle ve detaylı bir şekilde anlattık.

kaşık büyüsü

2- Kaşık Büyüsü Gerçekten Etkili midir?

Aşağıda, herkesin anlayabileceği bir şekilde kaşık büyüsünü anlattığımız kısımda, bu büyünün gerçekten de son derece müthiş bir etki gücüne sahip olduğunu dile getirdik. Burada da ifade etmeliyiz ki kaşık büyüsü, doğru uygulandığında ve hiçbir işlem basamağı atlanmadığında, muazzam bir enerjiye ve muhteşem bir potansiyele sahiptir. Zaten bunun böyle olduğunu büyüyü tatbik edip sonucunu gördükten sonra kendiniz de gözlemlemiş olacaksınız.

kaşık büyüsü

3- Kaşık Büyüsünün Malzemeleri Nelerdir?

Meselenin en güzel yönlerinden biri ise, bu etkili tılsımın gerçekleştirilebilmesi için sadece 2 adet basit malzemeye ihtiyaç olmasıdır. Evinizde bir adet tahta kaşık ve bir adet de kesme şekerin olması yeterlidir.

 • Evet, kaşık büyüsü bir adet tahta kaşık ve bir adet de küp şeker ile yapılır, zaten bu yönüyle de malzemesi en kolay temin edilen ve yapılması en kolay olan büyülerden biri olarak rağbet görür.

Bu malzemeleri nasıl kullanacağınızı ve büyüyü nasıl uygulamanız gerektiğini aşağıda detaylarıyla anlattık, lütfen okumaya devam edin:

kaşık büyüsü

4- Kaşık Büyüsünün Hüddamı Kimdir?

Aslında kaşık büyüsünün bu kadar etkili olmasının asıl sebebi, büyünün hüddamı olan görevli varlığın çok güçlü ve etkili bir hüddam olması dolayısı iledir.

 • Kaşık büyüsünün hüddamı, Hüddam Melamiyanan olarak bilinen ve bütün görevli varlıklar içerisinde güç ve enerji potansiyeli bakımından ilk üçe girebilecek son derece yetenekli ve son derece kudretli bir görevlidir.

Hatta birçok kadim büyü kitabı, Hüddam Melamiyanan isimli görevlinin hüddamlar içerisinde en güçlü ve en kudretli görevli olduğunun altını çizip nüfuz ve etki gücü bakımından en yetkin görevli olduğuna işaret ederler.

 • Zaten bu tılsımın bütün amaçlar için kullanılabilmesinin ve bütün niyetlere hizmet edebilmesinin en önemli sebeplerinden biri de Hüddam Melamiyanan’ın bu kadar güçlü olmasıdır.

Bu önemli noktaları vurguladığımıza ve büyünün görevli varlığı üzerinde de durduğumuza göre artık, büyünün nasıl yapılması gerektiği konusunu netleştirmeye başlayalım:

kaşık büyüsü

5- Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kendinizi huzurlu ve ruhunuzu dingin hissettiğiniz herhangi bir vakitte (bu vakit haftanın herhangi bir günü ve günün herhangi bir saati olabilir, yeter ki kendinizi huzurlu ve dingin hissedin) yarı karanlık bir ortama geçin.

 • Veya geçtiğiniz ortamın ışık kaynaklarını kapatarak içinde bulunduğunuz mekanı yarı karanlık bir hale getirin. Kendinizi sakin ve huzurlu hissettiğiniz ve geçtiğiniz ortamı da yarı karanlık bir hale getirdiğiniz anda, dizüstü çökün ve kuzeye doğru dönün. Yani kıble istikametini tam tersine doğru yönelin.

Kuzey istikametine dönüp diz çöktükten sonra, gözlerinizi kapatın ve 77 defa Hüddam Melamiyanan deyin.

77 defa Hüddam Melamiyanan derken aynı zamanda kaşık büyüsünü hangi amaçla ve hangi niyetle yaptığınız konusuna odaklanın ve amacınızı ve niyetinizi ısrarla düşünmeye çalışın.

 • Çünkü 77 defa Hüddam Melamiyanan derken aynı zamanda tılsımı hangi amaçla yaptığınızı düşünmeniz, görevli varlığın sizin amacınızı anlamasına ve size hizmet etmesine vesile olacaktır.

Bu noktadan sonra, yani bu işlemi bitirdikten sonra, gözlerinizi açın ve daha önce hazırlamış olduğunuz tahta kaşık ve bir adet küp şekeri elinize alın. Tahta kaşığı sağ elinize küp şekeri ise sol elinize alın.

Şimdi sol elinizde bulunan bir adet küp şekeri sağ elinizde bulunan tahta kaşığın içine koyun. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra şu cümleyi söyleyin:

 • “İşte sana geldim Hüddam Melamiyanan ve işte büyünün gerçekleşmesi için yapılması gerekenleri yapıyorum.”

Bu cümleyi söyledikten sonra tahta kaşığın içerisindeki küp şekeri alın ve ağzınıza atın. Bir adet küp şeker, doğal bir şekilde ve hiç müdahale etmeden ağzınızda erirken, bu süre boyunca şu cümleyi tekrar edin:

 • “Artık hüküm Hüddam Melamiyanan’ın elindedir ve artık bütün ipler ona bağlıdır.”

Ağzınızdaki küp şeker tamamen eriyip bitinceye kadar bu cümleyi tekrar etmelisiniz ve aynı zamanda yine niyetinize ve amacınıza odaklanmalısınız. Mesela fakirlikten kurtulmak amacıyla kaşık büyüsünü tatbik ediyorsanız, bu niyeti düşünmelisiniz veya birini kendinize aşık etmek için bu tılsıma başvurduysanız, yine bu amacınızı düşünmeye çalışmalısınız.

Bu noktadan sonra, yani ağzınızdaki şeker tamamen eriyip bittikten sonra, hala sağ elinizde bulunan tahta kaşığı yere koymalı ve tahta kaşık yerdeyken şu cümleyi kurmalısınız:

 • “Basitlik, Hüddam Melamiyanan’ın en sevdiği şeylerden biridir ve bu yüzden ben de basit bir şekilde seni uyguladım.”

Bu cümleyi 7 defa tekrar etmeli ve kaşık büyüsünü bitirmelisiniz.

Bu noktadan sonra, elinizdeki tahta kaşığı hiç kimsenin göremeyeceği bir yerde bir hafta boyunca saklamalı ve bu bir hafta süresince amacınızın gerçekleşip gerçekleşmediği konusunu incelemelisiniz.

 • Eğer amacınız gerçekleşirse artık tahta kaşığı sakladığınız yerden çıkarıp başka alanlarda kullanabilirsiniz. Şayet amacınız gerçekleşmedi ise tahta kaşığı orada saklamaya devam etmelisiniz.

Kaşık büyüsü kısaca ve özetle bu şekilde uygulanabilir, fakat bu tılsımı uygulayan kişilerin mutlaka bilmesi gereken birkaç nokta daha var ki onları da aşağıya alıyoruz:

kaşık büyüsü

6- Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Şundan emin olmalısınız ki, kaşık büyüsünün hüddamı olan Hüddam Melamiyanan, bazen son derece tehlikeli ve riskli musibetlere sebebiyet verebilir, bu nedenle yaptığınız tılsımı nasıl bozmanız gerektiği konusunda da kesin ve net bir bilgiye sahip olmalısınız.

 • Eğer, Hüddam Melamiyanan size veya çevrenizdeki insanlardan herhangi birine bir şekilde zarar verdiyse (ki bu oldukça mümkündür ve defalarca yaşanmıştır) artık kaşık büyüsünü bozmanın vakti gelmiş demektir.

İşte böylesine vahim bir gelişmede, kaşık büyüsünü bozmak için şunu yapmalısınız:

Bir cuma sabahı seher vaktinde uyanıp kıbleye dönmeli ve diz üstü çökerek 3 defa Felak Suresini, 3 defa da Nas Suresini okumalısınız.

3 defa Felak, 3 defa da Nas Suresini okuduktan sonra, ellerinizi açıp şöyle dua etmelisiniz:

 • “Allah’ım bize gelen zararı sen bertaraf et ve bizi, yaptığımız kötü amel dolayısı ile affet. Amin.”

Bu şekilde kaşık büyüsünü bozmuş olacaksınız, fakat aşağıdaki maddeleri de mutlaka ama mutlaka okumalısınız, çünkü hala bilmeniz gereken birkaç mühim bilgi var.

kaşık büyüsü

7- Kaşık Büyüsü Tehlikeli midir?

Evet, yukarıda da beyan ettiğimiz gibi maalesef kaşık büyüsü bazı durumlarda son derece tehlikeli olabilir, çünkü hiçbir hüddam başkası tarafından kullanılmak istemez ve her görevli, kendisini kullanan kişilere cephe alır.

 • İşte bu nedenle bütün büyüler bir şekilde tehlikeli olabilir ve tılsımı uygulayan kişi veya çevresindeki insanlar müthiş tehlikelere ve tehditlere maruz kalabilir.

Örneğin kaşık büyüsünü yapıp türlü türlü felaketlere maruz kalan, mesela aile fertlerini kaybeden birçok insan bulunuyor.

 • Bu arada kaşık büyüsünü siz değil herhangi bir usta medyum ve hoca yapmış olsa, yine de Hüddam Melamiyanan’ın sizi veya çevrenizdeki insanları ciddi ve hayati tehlikelere sürükleme ihtimali olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız.

İşte bu tehlikeli ve riskli durumdan dolayı, biz kaşık büyüsünü hiçbir şekilde tavsiye etmiyoruz, bunun yerine aşağıdaki maddede dile getirdiğimiz uygulamaya bakmanızı öneriyoruz:

8- Kaşık Büyüsü Yerine Ne Yapmalısınız?

Büyülerin tehlikeli olduğunu artık anlamış olmalısınız, fakat bu kötü haber sizi üzmesin ve endişeye sevk etmesin. Çünkü elimizde, bütün büyülerden ve şehirlerden çok daha etkili olan, aynı zamanda hiçbir risk ve hiçbir tehlike taşımayan son derece güçlü bir dua kitabı var.

 • Bu dua kitabının adı Her Kapıyı Açan Murad Duaları. Kenzül Dua ismi ile de meşhur olan bu dua kitabının içinde yer alan yüzlerce etkili ve denenmiş dua sayesinde, birçok insanın her türlü amacına ulaştığını biliyoruz. Zaten bu insanlardan bir kısmının yaptığı yorumlar, kitabın tanıtım sayfasında da yer alıyor. Bu yorumları incelediğinizde ne anlatmaya çalıştığımızı çok daha iyi anlamış olacaksınız.

Bir cevap yazın