En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı Tanıtım Sayfası-Şok Olacaksınız

Çok Önemli Not: Eğer bir şekilde bu sayfa ile karşılaştıysan, artık aşk hayatında imkansız gibi görünen birçok şeyin üstesinden gelmeye başlayacak ve inanılmaz gelişmelere imza atacaksın.

 • Bu nedenle eğer bir şekilde bu sayfaya denk geldiysen, bu sayfayı sonuna kadar çok dikkatli bir şekilde okumalısın ve sayfada yer alan yorumları da okuyarak mucizeye sen de şahit olmalısın.

Sana kesinlikle şunu iddia ediyorum ki bu sayfa, aşk hayatında gerçek anlamda dönüm noktası olacak ve bu sayfayı okuyup bitirdikten sonra aşk hayatın kesinlikle değişecek.

Öyle ki sana imkansız gibi görünen birçok şeyin nasıl mümkün olduğunu göreceksin ve sen de binlerce insan gibi mucizelere şahit olmanın huzurunu yaşayacak, mutluluktan  havalara uçacaksın.

Çok Önemli Not 2: Bu sayfada, ayrıca çok önemli bir sürpriz olduğunu da göreceksin. Bu sürprizi kaçırmamak için sayfayı dikkatli bir şekilde okumalısın.

 • Belki şimdiye kadar onlarca medyum ve hocaya başvurdun ve aşk hayatında sana imkansız gibi görünen birçok şeyin üstesinden gelebilmek için tılsım, vefk ve rukiye gibi gayri İslami yollarla aşk hayatını düzene koymaya çalıştın.

 

 • Oysaki artık bu gibi gayri İslami uygulamaların hiçbirine ihtiyacın olmayacak ve bundan böyle, hayatını mucizevi bir şekilde değiştirecek En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları, senin de elinden tutacak.

Bu sayfayı sonuna kadar okuyup bitirdiğinde, bunun kuru bir iddia olmadığını; aksine hakikatin ta kendisi olduğunu sen de bizzat gözlemlemiş olacaksın.

Evet iddia ediyorum ki sana imkansız gibi gelen ve aşk hayatında çözümsüz gibi görünen her türlü problem artık son bulacak ve uygulayacağın aşk duaları ile sonsuza kadar mutlu olacaksın.

Hem de hiç kimseden yardım almadan ve hiç kimsenin haberi olmadan tek başına bu duaları uygulayarak hayatını değiştirebileceksin.

Biliyorum ki sen de birçok insan gibi bunun mümkün olmadığını düşünüyor ve bu sayfanın bir kandırmaca olabileceğini zannediyorsun. Belki de içten içe bu sayfada aktarılan bilgilerin tamamen safsata ve yalan olduğunu düşünüyorsun.

Oysaki sayfayı sonuna kadar okuyup aşk hayatında nasıl bir fırsat yakaladığına şahit olduğunda, sen de durumu daha ciddi bir şekilde değerlendirmeye başlayacak ve En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nın mucizevi sırrını öğrenmiş olacaksın.

Evet, şimdiye kadar En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı‘na gerçek anlamda güvenen binlerce insanın aşk hayatı değişti. Çünkü onlar mucizevi sırrı öğrendi. Sen de bu sırra şahit olduğunda Cenab-ı Hakk’ın gerçekten de mucizeler yaratan Yüce Bir Kudret olduğunu fark edecek ve tamamen masum uygulamalar sayesinde hayatının aşkını elde edeceksin.

Evet, şimdiye kadar anlamış olmalısın; fakat yine de tekrar etmekte fayda var:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı‘nda yer alan mucizevi dualar, herhangi bir büyü ve tılsım olmadığı gibi herhangi bir vefk ve rukiye de değildir. Dolayısı ile bu uygulamaları tatbik etmeye başladığında, hiçbir tehlike ve risk faktörü olmadan hayatının aşkını kendine çekebileceğini bilmenin huzuru ile hareket edeceksin.

Çünkü bu kitapta yer alan mucizevi dualar, tamamen sahih kaynaklardan alınan ve hiçbir tehlike unsuru barındırmayan son derece masum uygulamalardır. Bu anlamda bu uygulamaların herhangi bir günahı olmadığını bilmelisin. Çünkü bu uygulamalar, Cenab-ı Hakk’ın kesin olarak yasak kıldığı ve haram olduğunu bindirdiği büyü ve tılsım gibi uygulamalardan tamamen uzak.

Zaten En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı‘nda yer alan duaları uygulamaya başladığında, bu dualar sayesinde herhangi bir büyü veya tılsıma ihtiyacın olmayacağını da fark etmiş olacaksın.

Çünkü bu kitapta yer alan mucizevi dualar, dünya üzerinde şimdiye kadar yapılan en etkili ve tesirli tılsımdan ve büyüden çok daha tesirli ve çok daha kalıcı sonuçlara vesile olmaktadır.

Evet bu dualar şimdiye kadar yapılan en etkili büyüden ve tılsımdan, en etkili rukiye ve vefkten çok daha etkili ve çok daha kalıcı sonuçlara vesile olacak, senin hiçbir problem yaşamadan aşk hayatında istediğin amaca ulaşmana ve muradına kavuşmana kapı açacak.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı‘nda, aşk hayatın ile alakalı her türlü probleme dair mucizevi dualarla karşılaşacak ve bu duaları uyguladıktan sonra yine mucizevi bir şekilde hayatında köklü değişimlere şahit olarak hayretler içerisinde kalacaksın.

√ Örneğin bu aşk ve muhabbet duaları ile eski sevgilisini yeniden elde eden binlerce insan olduğunu biliyor muydun?

Evet sen de eski sevgilini bu aşk ve muhabbet duaları sayesinde kendine delicesine aşık edecek ve onun artık senden ayrılamamasını sağlayacaksın.

√ Eğer uzun zamandır kendine aşık etmek istediğin, fakat sana bir türlü iltifat etmeyen herhangi bir kişiyi kendine delicesine aşık etmek istiyorsan, bu aşk ve muhabbet duaları sayesinde o kişiyi kendine kopmaz bir bağla bağlayacak ve hayatının sonuna kadar sana bağlanmasını sağlayacaksın.

Evet, hayatının aşkına kavuşmak için başka herhangi bir şey yapmana gerek olmadan bu aşk ve muhabbet dualarını uygulayarak o kişiyi sonsuza dek kendine aşık edebileceksin.

Yaşadığımız coğrafyanın şartları düşünüldüğünde, çok fazla yaşanan ve senin de yaşama ihtimalin bulunan eşinin bırakıp gitme ve terk etme olasılığına engel olmak istiyor musun? Öyleyse yine bu duaların tam anlamıyla sana hitap ettiğini bilmelisin.

Çünkü En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nda kişinin eşini kendisine delicesine aşık etmesine vesile olacak çok sayıda dua yer almakta. Ve şimdiye kadar bu duaları uygulayan birçok insan, eşinin kendisini delicesine sevdiğini gözlemledi ve artık kopmaz bir bağla bağlandığına şahit oldu. Bunu sen de göreceksin.

√ Eğer eşin seni terk ettiyse ve bırakıp başka birinin aşkına kapıldıysa, artık kaygılanmana ve üzülmene gerek yok. Çünkü bu dua kitabı eşinin en kısa zamanda dönmesine ve pişmanlık içerisinde senden özür dilemesine vesile olacak.

√ Evet, seni terk eden eşin, bundan sonra senin aşkınla dolup taşacak ve seni yeniden kollarına almanın dayanılmaz arzusu ile yanıp tutuşacak. Bu sayede onun aşkını ebediyyen kendine yönlendirmiş olacaksın ve o, senden başka hiç kimseyi görmeyerek hayatına senin aşkınla devam edecek.

√ Sevdiğin insan bir başkasına mı sevdalı veya onun sana hiçbir şekilde yüz vermeyeceğini mi düşünüyorsun?

√ Bu konuda da yanıldığını açık bir şekilde ifade etmeliyim. Çünkü En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nda bulunan mucizevi dualar, bir başkasının senden koparıp aldığı sevgilinin yeniden sana dönmesini sağlayacak ve bundan sonra senden başkasına aşık olmamasına vesile olacak.

√ Bu dualar sayesinde, sana hiçbir şekilde yüz vermeyeceğini zannettiğin insanın sana delicesine aşık olduğunu görecek ve mutluluğu sonuna kadar yaşayacaksın.

√ Bu aşk ve muhabbet duaları, öylesine güçlü ve öylesine tesirli ki doğru yapıldığında kişiyi en kısa zamanda amacına ulaştırıyor.

√ Bu aşk ve muhabbet duaları öylesine güçlü ki, duayı uygulayan kişi bile ne olduğunun farkına varmadan muradına kavuşuyor.

√ Bu aşk ve muhabbet duaları öylesine tesirli ki, duayı yapan kişinin çevresindeki kişiler de hayretler içerisinde kalıyor.

√ Bu aşk ve muhabbet duaları o kadar etkili ki şimdiye kadar milyonlarca insan, bu muazzam güce bizzat şahitlik edip aşk hayatında mutluluğa yelken açtı.

Peki, bu aşk ve muhabbet duaları neden bu kadar güçlü ve etkili?

Çünkü bu dualar, evreni ve insanı en güzel şekilde yaratan ve hiçbir şey kendisine ağır gelmeyen “Sonsuz Kudret” ile en güzel şekilde iletişim kurmanın yolunu açıyor.

Peki, yetersizliklerle ve çaresizliklerle dolu olan insanın “Sonsuz Kudret” ile iletişime geçmesi ne anlama gelir? Bir insanın böyle bir iletişime geçmesi, dünyanın en mutlu insanı olması anlamına gelir.

Şimdi, bu aşk ve muhabbet dualarının ne kadar güçlü olduğunu anlayabilmek için senden şunu düşünmeni istiyorum:

“Elinde sihirli bir değnek var ve bu değnek sayesinde istediğin her şeyi gerçekleştirebilirsin, aşk hayatında istediğin her türlü arzuya kavuşabilirsin.”

 

 

Fakat elindeki sihirli değneği tam anlamıyla kullanabilmek için 3 önemli şarta ihtiyacın var:

 

√ Dua, doğru kelimeler ile yapılmalı.

√ Duanın kabul şartları yerine getirilmeli.

√ Duanın kabul vakitleri doğru uygulanmalı.

 

Zaten En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı‘nda bu 3 yolu öğreneceksin ve bu 3 mucizevi yolu gerçekleştirdikten sonra, hayatının nasıl değiştiğini görerek hem diğer insanların hayretler içerisinde kalmasına vesile olacaksın, hem de sen kendin bizzat bu mucizevi değişimi görerek hayretler içerisinde kalacaksın.

Şunu asla unutma: Birçok insan haram olduğunu bile bile “aşk büyüsü” yapmak veya yaptırmak için çırpınıp durur. Hatta bu uğurda bir yığın para harcar! Ne kadar garip bir durum değil mi? Bir insanın kalbinden geçen yakıcı duyguları gerçekleştirmek için kalbin sahibi ve yaratıcısı olan Allah’a el açmak yerine, Allah’ın haram kıldığı büyü yoluna başvurması ne garip ve acı bir durum!

Oysa buna hiç ama hiç gerek yok! Evet, bu yanlış yola girmeye hiç ama hiç gerek yok. Çünkü kalbi yaratan Allah olduğu gibi kalpteki bütün duyguları da yaratan Allah’tır. Bunu bütün derinliği ile kavramış olan Hazret-i Muhammed (sav), kalbinden geçen her arzu için ellerini Allah’a açar ve şunu söylerdi:

“Allah’ım, sen kalpleri evirip çevirensin. Benim kalbimi, dinin üzere sabit kıl.”

Zaten Allah, Yüce Kitabı’nda: “Duanız olmasaydı ne öneminiz vardı?” demiyor mu? Yine Rabb’imiz: “Ben dua edenin duasına cevap veririm.” demiyor mu?

Öyleyse her insan gibi sen de Cenabı Hakk’ın sana armağan ettiği bu mucizevi duaları en güzel şekilde yapışmalı ve herhangi bir riskli ve tehlikeli yola girmek yerine bu mucizevi duaların kolay uygulamaları ile aşk hayatına yön vermeye başlamalısın.

Evet yukarıda da dile getirdiğimiz gibi, bu duaların mucizesine tanık olduktan sonra, hayatın köklü bir şekilde değişecek ve bu değişim sonucunda birçok insanın hayretler içerisinde kaldığına bizzat şahit olacaksın.

Hatta birçok insanın sana şuna benzer cümleler söylediğini göreceksin:

 • “Daha önce hiçbir parıltın olmadığı halde şimdi göz kamaştırıcı bir hale geldin, bunun sebebi nedir acaba, büyük falan mı yaptın?”

Buna benzer cümleleri hayatının her aşamasında duymaya başlayacaksın ve seni daha önce tanıyan insanlar, sendeki muazzam değişimi fark edip hayretler içerisinde kalacak.

Bununla birlikte sevdiğin ve kendine aşık etmek istediğin insanın da sana şuna benzer cümleler kurduğuna şahit olup mutluluktan havalara uçacaksın:

 • “Daha önce sana karşı hiç hissetmediğim şekilde yoğun bir aşk duygusu ile doluyum. Bunun sebebini bilmiyorum, ama senin aşkın bana huzur veriyor ve seninle birlikte olmak hayatımın en tatlı zevki haline geldi.”

Evet, birlikte olmak istediğin ve kendine aşık etmek istediğin kişinin sana böylesine içten cümlelerle hitap ettiğine tanık olmanın zevki ve mutluluğu ile saadetin en tatlısına ve güzeline mazhar olacaksın.

Peki, En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı neden bu kadar etkilidir?

Bu sorunun birçok cevabı var, bu cevaplardan birkaç tanesini şöyle sıralamak mümkün:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nın çok etkili olması, duaların enerji potansiyeli ile ilgilidir. Her Müslüman bilir ki dua, saf enerjiden ibarettir ve bu enerjinin Allah’ın katına çıkması için, oldukça güçlü olması şarttır. Bazı duaların gökyüzüne hiçbir şekilde yükselememesi, bazı duaların ise Arş-ı A’la’yı titretecek güçte olması bu yüzdendir.

İşte En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları, baştan sona muazzam bir enerji ile yüklüdür. Öyle ki En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları’nı içtenlikle yapan bir insan, çok kısa sürede aşk hayatında oldukça etkin bir rol üstlenir ve birçok kişi, bu durumun şokunu yaşar. Bir insanın sırtını Allah’a dayamasının gücünü ve güvenini, ancak bu güçlü enerjiyi kullananlar bilir.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nın çok etkili olmasının bir diğer sebebi de “duanın kabul şartları” hakkında hap bilgiler barındırmasıdır. Şunu iyi bilmek gerekir ki en güçlü enerji ile dolu olan bir dua bile, “duanın kabul şartları”ndan mahrum ise etkisiz olacaktır.

Bu bağlamda her mümin, Allah ile irtibata geçmenin bazı şartları olduğunu bilir.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nın en önemli özelliklerinden biri de aşk dualarının “özel vakitleri”dir. Dualar için özel vakitlerin olduğunu herkes bilir; hele ki aşk duaları gibi çok etkili duaların çok hassas ve özel zaman dilimleri var. Bu zaman dilimlerini ıskalamak, duanın kabulüne engel olacaktır.

Bilirsin, Allah kendisinin hoşnut olacağı dualarla kulunu huzuruna kabul eder. Cenab-ı Hakk’ın hoşnut olmayacağı duaları yapmak, akıntıya doğru kürek çekmek gibidir. Peki, Allah’ın hoşnut olacağı dualar nelerdir? Bütün detaylar En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nda.

 

Bütün bu güzellikler için sadece ve sadece En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nı bir seferlik ödeme ile satın alman yeterli olacak ve bu kitabı sadece 139 TL karşılığında satın aldıktan sonra bu güzelliklere nail olmanın huzuru ve mutluluğu ile dolacaksın.

Tabi, bu dua kitabının 60 günlük para iade garantisine sahip olduğu sürprizini de dile getirmek isteriz.

Evet, yanlış okumadın, En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, 60 gün boyunca para iade garantisine sahip ve para iade talebi ile alakalı olarak herhangi bir neden veya gerekçe sunmanıza da gerek yok. Sadece ve sadece ekitapnoktasi@gmail.com adresine para iade talebinde bulunduğunu bildirmen yeterli.

Size şu müjdeyi de vermek istiyoruz ki şimdiye kadar En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nın para iade oranı sadece % 1 civarında. Yani bu mucizevi dua kitabını alıp uygulayan insanların sadece % 1’i muradına ulaşamadığını ifade edip para iade talebinde bulunuyor.

Bu güzel haber, aslında bu değerli eserin içinde bulunan duaların ne kadar tesirli olduğunu da ortaya koymaktadır. Zira insanların % 99’u, bu muazzam dualar sayesinde aşk hayatına çeki düzen verip kendisini adeta insanların odak noktası haline getiriyor.

Evet, En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nda yer alan şirinlik ve tatlılık duaları ile çevresindeki insanların muhteşem ilgisine mazhar olan ve onların gözünde odak noktası haline gelen (adeta insanların baş tacı haline gelen) binlerce insan olduğunu sen de bilmelisin. Kaldı ki bunun oldukça kolay bir yolu olduğunu sen de öğreneceksin.

Bu anlamda kaybedeceğin hiçbir şey olmadığını ifade etmeliyiz, çünkü En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, 60 günlük para iade garantisine sahip. Yapman gereken tek şey, bir seferlik ödeme ile bu kitabı ve içindeki Uygulama Rehberi’ni satın almak olacak.

Bu dualar sayesinde hayatı köklü bir şekilde değişen binlerce insan olduğunu sen de bilmelisin ve bu insanların yapmış olduğu içten yorumları sen de okumalısın.

İşte o yorumlardan bir kısmını şuraya ekran görüntüsü halinde alıyoruz, bu yorumları okuduğunda, senin de hayretler içerisinde kalacağından eminiz.

Bu sayfaya ilerleyen zaman dilimlerinde daha bunlar gibi yüzlerce yorum geleceğini biliyoruz. Çünkü şimdiye kadar binlerce kişi bize özelden veya Ekitap Noktası’nda yer alan tanıtım sayfasından yüzlerce etkili yorum aktardı. Dilersen bu yorumlardan bir kısmını Ekitap Noktasında yer alan şu tanıtım sayfasında da bulabilirsin:

En En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı Resmi İndirme Sayfası (Tıklayın)

Aklında şöyle bir sorunun dolaştığını tahmin edebiliyorum: “Bir insanın aşk hayatında bir sihirli değnekten çok daha işlevsel olan En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nda ne tür problemlerime çare bulabilirim?”

 

 

İşte, En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları sayesinde kolaylıkla çözüme ulaşabileceğin konulardan birkaç tanesi:

√ Eşin/sevgilin/partnerin bundan sonra sana deliler gibi bağlanacak ve gözü senden başkasını görmeyecek.

√ Eski sevgilinin rüyasına girecek ve onun duygu dünyasını idare etmeye başlayacaksın.

√ Eski sevgilin sana yeniden aşık olacak ve geri döndükten sonra pişmanlığını dile getirip senden içtenlikle özür dileyecek.

√ Eski sevgilin, yeni sevgilisinden vazgeçip yeniden sana dönecek ve seni dünyanın en değerli insanı gibi görecek.

√ İstediğin herhangi bir insana sürekli bir biçimde şirin görünecek ve onu kendine hayran bırakacaksın.

√ Eşinin sana sonsuz bir aşkla ve delicesine bağlanmasını sağlayacaksın?

√ Eşinin gözlerine perde çekip sadece seni görmesini sağlayacaksın. Senden başka aşkı olmayacak.

√ Eşinle aranızdaki muhabbetin inanılmaz düzeylere ulaşmasını istemez misin?

√ Sevmediğin ve hoşlanmadığın bir insanın senden uzak durmasını sağlamak istemez misin? Artık hiç kimse sana musallat olamayacak.

√ Seni sevmediğini söyleyen bir kişiyi kendine çılgınlar gibi aşık etmek nasıl olur? Bunun mümkün olduğunu görünce şaşkına döneceksin.

√ Sadece bu kadar değil tabi. Buna benzer onlarca durum için artık elinin altında muazzam bir kaynak olacak! Hem de hemen şimdi.

Artık medyumlara ve sahte hocalara bir yığın para harcamak zorunda değilsin! Artık, mutsuz olmaya mahkum değilsin; çünkü sen istediğin ve şartlarını yerine getirdiğin anda duların muazzam enerjisi sana hizmet etmeye başlayacak.

Unutma, dua muazzam bir güçtür; ama kullanmasını bilene. İşte bu kitap, en etkili aşk ve muhabbet dualarını nasıl kullanacağını ve bu sayede aşk hayatını nasıl yoluna koyacağını anlatıyor. Bundan böyle sadece çevrendeki insanların mutluluğunu seyrederek vakit geçirmek zorunda kalmayacaksın. Artık onların seni seyretmesine fırsat tanıyacaksın. Çünkü aşk ve muhabbet dualarının inanılmaz gücünü arkana alacak, çevrende göz kamaştırıcı bir fark meydana getireceksin Allah’ın izniyle.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Bu aşk dualarının etkisini ne zaman görmeye başlarım?

Bu aşk dualarının tam etkisini görebilmek için kitabın içindeki “duanın kabul şartları” bölümüne ve kitapla birlikte verdiğimiz Uygulama Rehberi’ne riayet etmen gerekir. O şartları yerine getirmen halinde Allah’ın izniyle en kısa zamanda duan kabul olur.

2. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nda nasıl dualar yer alıyor?

En Etkili Aşk Duaları Kitabı’nda yer alan aşk duları, bir kişinin hayatı boyunca karşılaşacağı her türlü aşk durumuna çözüm sunan oldukça etkili ve sırlı dualardır. Birini kendine aşık etmek, birini kendinden soğutmak veya giden sevgiliyi geri getirmek gibi onlarca konuda çok etkili aşk duaları var.

3. En Etkili Aşk Duaları Kitabı’nda yer alan dualar gerçekten de işe yarıyor mu?

Evet, kitaptaki uygulamaları doğru bir şekilde uygulayan herkes, Allah’ın izniyle dua konusunda muvaffak oluyor, bunu okuyucu yorumları da gösteriyor.

4. Neden aşk büyüsü yerine aşk duası yapmalıyım?

Çünkü büyü hem dinen haram kılınmış ve lanetlenmiş bir yöntemdir hem de duaya nazaran oldukça zayıftır. Oysa dua, insanın Allah ile olan en güçlü bağlantı noktası ve muazzam bir etkiye sahip olan harika bir yöntemdir.

5. Bu duaların yapılması günah mıdır veya sakıncalı mıdır?

Asla! Çünkü dua, kul ile Rabb’in arasındaki en görkemli iletişimdir ve bu iletitşim tepeden tırnağa sevap doludur. Zaten En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nda büyü ve sihri çağrıştıran herhangi bir tılsım yoktur. Başta da söylediğimiz gibi buna gerek de yoktur. Çünkü bu dualar, en etkili büyülerden bile katbekat daha etkilidir.

6. Aşk ve muhabbet dualarını herkesin bilmesinin sakıncası var mı?

Her ne kadar bu dualar oldukça masum birer araç olsalar da çok güçlü ve tesirli oldukları için bazı kötü niyetli kişiler tarafından kullanılması uygun değildir. Dolayısıyla kötü niyetli kişilerin bu aşk dualarını bilmemesi daha iyi olacaktır.

7. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı basılı bir yayın mı, yoksa PDF formatında mı?

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, basılı yayın olmadığı için sipariş sonrasında kitap e-posta adresine gönderilir. Yani kitap, PDF formatında dijital bir ekitaptır ve herhangi bir PDF okuyucu ile kitabı hemen okumaya başlayabilirsin. İster, telefonda, ister tablette, istersen de bilgisayarda kitabı okuyabilirsin.

8. Kitabı satın aldıktan sonra ne yapmalıyım?

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nı satın aldıktan sonra, herhangi bir işlem yapmana gerek yok. Çünkü ortalama 1 saat içinde (genellikle de 10 dakika içinde) kitabı e-posta adresine göndereceğiz. E-posta adresine gönderilen indirme bağlantısını kullanıp kitabı ve Uygulama Rehberi’ni indirip hemen okumaya başlayabilirsin.

9. Hangi ödeme seçenekleri var, kitabı nasıl satın alabilirim?

Kitabı satın almak için birçok ödeme seçeneği bulunmakta. İster kredi kartı, ister banka kartı ile, istersen de Havale, EFT veya PTT yoluyla ödeme yapman mümkün.

Detaylar için Ödeme Seçenekleri sayfasına bakabilirsin: Ödeme Seçenekleri

10. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nın 60 günlük para iade garantisi nasıl gerçekleşir?

Para iade garantisi, sadece hiçbir okurumuz mağdur olmasın diye tarafımızca ikame edilen bir yöntemdir. Zaten kitap, PDF formatında olduğu için normalde kitabı iade etmek mümkün değil. Fakat biz, yine de mümin kardeşlerimizin mağdur olmaması için 60 gün koşulsuz şartsız para iade garantisi veriyoruz ve hakkımızı da sonuna kadar helal ediyoruz.

Tabi bu konuda, yazarın ortalama 10 yıllık emeğini göz önünde bulundurmak gerekir. Biz zaten, müslüman kardeşlerimizin bu konuda hassasiyet göstereceğini biliyoruz ve dualar gerçekten işe yaramasına rağmen hiç kimsenin kitabı iade etmeyeceğinden eminiz. Bu durum, kul hakkına girer ve hiçbir müslüman bu kul hakkına girmek istemez.

“En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı Tanıtım Sayfası-Şok Olacaksınız” üzerine 69 yorum

 1. KİTABI NERDEN ALABİLİRİM

  Cevapla
  • Merhaba değerli kardeşim, kitabı sayfanın sonunda yer alan kitap görseline tıklayarak veya SATIN AL butonuna tıklayarak satın alabilirsiniz.

   Problem yaşamanız halinde bizimle iletişime geçin lütfen.

   Cevapla
   • Men turkmenistanlyýym kitaby nasyl alabilerim

    Cevapla
    • Merhaba değerli kardeşim, yukarıdaki linke tıklayıp ilerleyerek kitabı satın alabilirsiniz. Kitap, PDF formatında olduğu için indirip hemen okumaya ve duaları uygulamaya başlayabilirsiniz.

     Kitaba şuradan da ulaşmanız mümkün: Tıklayın.

     Cevapla
 2. Allah razı olsun, imdadıma yetiştiniz

  Cevapla
  • Allah sizden de razı olsun kardeşim. Keşke daha önce beni dinleyip dua etmeye başlasaydın. Bu sayede bu kadar eziyet çekmemiş olurdunuz. Lütfen artık büyü ve tılsım gibi yanlış uygulamalar yapmayın. Unutmayın ki dualar doğru yapıldığında her tür uygulamadan daha güçlüdür.

   Allah’a emanet olun.

   Cevapla
 3. selamünaleyküm hocm ben kitabınızı aldım ve içindeki geri getirme ile ilgili duayı okudum. ama birkaç gün geçti sevdiğim bana dönmedi. bende kitabı iade ettim. ama iki hafta sonra sevdiğim bana döndü. ben duaların gücü sayesinde olduğunu düşünüyorum. hakkınızı helal edin. yeniden kitabı alsam olur mu? ne diyorsunuz. şimdiden Allah razı olsun.

  Cevapla
  • Merhaba değerli kardeşim, kitaptaki dualar birçok kişide kısa sürede etkisini gösterir, bazı kişilerde ise birkaç hafta içinde etki eder inşâallah. Keşke iade etmeden önce biraz bekleseydiniz. Hakkınızda hayırlısı olsun. Cenab-ı Rabbülâlemin size daima mutluluk nasip eylesin. İsterseniz kitabı yeniden alabilirsiniz tabi, size bağlı.

   Lütfen bize de dua edin.

   Cevapla
 4. Ben bir sürü medyuma gittim. Defalarca vefk yaptırdım. Ama sonuç hep hüsran oldu. Sevdiğim kişi yüzüme bile bakmadı. Sizin kitabınız bana rehber oldu. Artık benimle konuşuyor ve benimle ilgileniyor. İnşallah yakında duygularımız da karşılıklı olacak. Ayrıca belirtmek isterimki dualar sayesinde huzur buldum. Daha önceden medyumların tavsiyelerini yaparken hep huzursuzdum daralıyordum. Kitabınızdaki dualar sayesinde çok rahatladım hem huzur buldum hem şimdi umudum var. İnşallah Allahım gönlüme göre verecektir. Size her zaman dua edeceğim.

  Cevapla
  • Değerli mümin kardeşim, inşâallah daima mutluluk ve huzur dolu olursunuz. Unutmayın ki duaların mucizevi gücü varken büyü ve vefk gibi yanlış uygulamalara başvurmak akıl karı değil. Bundan böyle bu gibi kötü uygulamalardan uzak durmaya çalışın ve duaya sarılıp mutluluğu yakalayın.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

   Cevapla
 5. Hocam kitabı aldım başladım. Ama bazı dualar uzun. ezberlemek şart mıdır

  Cevapla
  • Merhaba değerli kardeşim, kitapta yer alan duaları herhangi bir ekrana bakarak da okumanız mümkün. Örneğin bilgisayar, tablet veya telefon ekranına bakarak da okuyabilirsiniz. Veya duayı bir kağıda yazıp oradan da okumanız mümkündür. Bu anlamda ezber yapmanıza gerek yoktur.

   Cevapla
 6. MERHABALAR BEN KİTABI GEÇEN PERŞEMBE GÜNÜ ALDIM DUALARI OKUYORUM. SİZDEN RİCAM DUALAR KAÇ GÜNDE TESİR GÖSTERİR NE KADAR OKUMAM LAZIM TABİ EN İYİSİNİ ALLAH BİLİYOR AMA BEN DE SABIRSIZIM BANA BİR CEVAP VERİN ONA GÖRE OKUMAYA DVAM EDEYİM

  Cevapla
  • Merhaba değerli kardeşim,

   Kitabımızda bulunan duaları uygulayan birçok kişi, ortalama birkaç hafta içinde dualarının kabul edildiğini dile getirdi.

   İnşallah sizin duanız da sonucu hayırlı olan dualardan olur, sabırla dua etmenizi tavsiye ediyoruz.

   Cevapla
 7. benim iki arkadaşım da bu kitap sayesinde sevdiklerine kavuşmuşlar şimdi çok mutlular bana da tavsiye ettiler. hocam benim sorum şu ben biraz talihsiz bir kızım kitabı alsam da bana iyi gelmez diyerek korkuyorum. aşk konusunda öyle umutsuzum ki anlatamam ama şimdi içimde bir heycan var sanki bu kitap bahtımı açacak. gerçekten de bu kitap benim de murat ettiğiim şeye kavuşmamı sağlar mı lütfen cevap yazın Allah rızası için

  Cevapla
  • Merhaba değerli kardeşim, kitabın yanında verilen Uygulama Rehberi’ne uygun şekilde dua ederseniz inşâallah siz de en kısa sürede muradınıza kavuşacak ve bize de dua edeceksiniz. Duaların gücünü hafife almayın, çünkü dualar, de kötü talihsizliği bile zafere ulaştırır inşâallah.

   Cevapla
 8. Bende bu kitap çok iyi sonuçlar verdi. Daha önce yüzüme bile bakmıyordu. Şimdi ise etrafımda pervane oldu. Neden yıllardır böyle bir nimetle karşılaşmadım diye üzülüyorum. Ama geç oldu da güç olmadı diyorum. Hocamıza sonsuz teşekkürler

  Cevapla
  • Değerli kardeşim, bu dualar binlerce kişinin hayatına ışık oldu. Sizin durumunuza da çok sevindik, Allah daima güzellik ve mutluluk nasip eylesin. Lütfen bize de dua edin.

   Cevapla
  • ya bunlar doğru mu gerçekten

   Cevapla
   • Merhaba değerli okurumuz, tüm yorumları yayımlayıp cevap yazmaya çalışıyoruz. İnşallah herkes gibi siz de faydasını görürsünüz.

    Cevapla
 9. Çok şükürler olsun bende de etkili oldu. Ben üç defa teklif vermiştim ama hep red etti. Ama dualardan sonra kendisi bana geldi ve benim onun için en uygun kişi olduğumu söyledi. Ayrıca olgun ve zeki biri olduğumu söyledi. Duygularına karşılık görmek çok güzel bir duyguymuş. Ben kitaptaki duaları okumaya devam ediyorum. Sanki okumayı bıraksam yeniden gidecek diye korkuyorum. Hocam artık duaları okumayı bıraksam mı yoksa ilişkimiz tam bir ciddiyet kazanınca mı bıraksam. Ayrıca ben onunla evlenmek de istiyorum. Şimdi de kısmet duası mı okuyayım hocam

  Cevapla
  • Merhaba değerli kardeşim, dua, evrenin kalbidir ve kulun Allahu Teala ile iletişim yoludur. Bu anlamda duaya devam etmenizi tavsiye ederiz. Fakat Cenab-ı Rabbülâlemin, duanızı kabul buyurmuş olduğu için duayı bırakmanız durumunda da herhangi bir problem olmayacaktır inşâallah.

   Mutluluğunuz daim olsun kardeşim.

   Cevapla
 10. Hocam bunu söylerken utanıyorum. Ama ben daha önce hiçbir şey için dua etmedim. İlk defa dua ediyorum. Aşk acısı katlanılmaz bir hal alınca kitabınızı aldım. Ama dua nasıl edilir, dua sırasında ne yapılır, hangi dua kaç defa okunur hiç bilmiyorum. Ne yapayım nasıl okuyayım duaları yardımcı olursanız sevinirim.

  Cevapla
  • Bu sorunun cevabını Uygulama Rehberi’nde etraflıca anlattık; oraya bakmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Zaten duaları Uygulama Rehberi’ni esas alarak doğru şekilde yaparsanız, Allah’ın izniyle duanız da en güzel şekilde kabul edilecektir.

   İnşallah siz de en kısa zamanda gönlünüzün muradına kavuşup mesut olursunuz. Lütfen bize de dua edin, Allah’a emanet olun.

   Cevapla
 11. Kitabı almak istiyorum ama kargo eve gelirken kitabın ismi lütfen görünmesin. bu mümkün mü. ailemin bu kitabı aldığımı bilmesini istemiyorum.

  Cevapla
  • Merhaba değerli okurumu, kitabımız PDF formatında olduğu için kargo ile gönderimi yapılmaz, yani kitaplar dijital bir kitap olduğu için ev adresinize teslim edilmez. Kitabın PDF formatında olduğu, satış sayfasının değişik yerlerinde ve özellikle Sıkça Sorulan Sorular bölümünde de ifade ediliyor.

   Ödeme işlemini takiben kitabın indirme linki, e-posta adresinize gönderilir. Ve siz birkaç dakika içinde kitabı bilgisayar, tablet veya telefonunuza indirip hemen okumaya başlayabilirsiniz.

   Cevapla
 12. Benim 2 yıldır devam eden bir ilişkim vardı. Herkes bizi birbirimize çok yakıştırıyrdu. Hatta evleneceğimizi düşünüyordu. Ama basit bir kavga nedeniyle ayrıldık. Bu üç haftadır resmen depresyona girdim. Üstelik eski kız arkadaşıyla da görüşmeye başlamış. Çok zor durumdayım. Allah rızası için bana hayırlı bir kapı gösterin. Kitaptan alsam ve içindeki duaları okusam bana geri döner mi? Cevabınızı acil bekliyorum.

  Cevapla
  • Değerli kardeşim, sizin durumunuzda olan birçok kişi, duaların bereketi ile içinde bulunduğu problemi geride bıraktı ve aşk hayatına güzellik kattı. İnşallah siz de bu durumu bizzat yaşayacak ve sonrasında da bize dua edeceksiniz.

   Cevapla
 13. HOCAM BİZ DANİMARKADA YAŞIYORUZ. ACABA KİTABI BURAYA DA GÖNDERMENİZ MÜMKÜN MÜ? YA DA BİZ ÖDEMEYİ NASIL YAPACAĞIZ? YURT DIŞINDAKİ KARDEŞLERİNİZ İÇİN NASIL BİR HİZMETİNİZ VAR. ALLAH RAZI OLSUN

  Cevapla
  • Merhaba değerli okurumuz, şimdiye kadar yurt dışında yaşayan birçok değerli kardeşimize kitabı gönderdik.

   Bu konuda bize ekitapnoktasi@gmail.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Böylelikle size yardımcı olabiliriz.

   Cevapla
 14. Benim kocam ne yazık ki nefsine hep yenik düşüyordu. Bir yere gidince devamlı güzel kadınlara bakıyordu. Beni ise hep ihmal ediyordu. Halbuki biz ilk evlendiğimizde bana deli gibi aşıktı. Sonra bir arkadaşım bu kitabı tavsiye etti. Ben sadece yeni aşık olanlar içindir diye biraz tereddüt ettim. Ama muhabbet ve bağlama dularını okudum. Bir de şirinlik duasını okudum. Kocam tamamen değişti. Sanki evlendiğimiz ilk yılki gibi davranıyor. Allah razı olsun sayenizde evliliğim kurtuldu.

  Cevapla
  • Allah size daima mutluluk nasip etsin inşallah. Bu dualara devam etmenizi tavsiye ediyoruz. Allah’ın izniyle her şey çok daha güzel olacak.

   Cevapla
 15. hocam kitapta makbul zamanlar var. ama bu zamanların hiçbirisi yıldız takvimi ile uyuşmuyor. ayrıca kitapta hiç burçlarla ilgili bir şey yok. burçlarla ilgili bilgiler de olsa olur muydu. bazı kişiler burçlar günah diyor bazılar ise dinde var diyor. sizin fikriniz nedir hocam. ben burçlara çok bağlıyım. bana çok uyuyor sanki beni anlatıyr. eğer günahsa uzak durmak lazım Allah korusun.

  Cevapla
  • Merhaba değerli okurumuz, İslâm alimlerinin bir kısmı burçlar ile ilgili konulara temkinli yaklaşılması gerektiğini ifade ederler. Bu nedenle biz de kitaba sadece en etkili ve denenmiş duaları alıp diğer ihtilaflı konulara çok girmedik.

   İyi ki böyle yapmışız, çünkü şimdiye kadar binlerce insanın aşk hayatının düzene girmesine vesile olduk. Bu nedenle de daima Yüce Allah’a şükrediyoruz.

   Cevapla
 16. Başımdan talihsiz bir evlilik geçti ve büyük sıkıntılar çekerek boşandım. Şimdi yeni bir evlilik yapmak üzereyim. Eşim olacak kişi gerçekten çok kibar ve iyi. Ama benim tereddütlerim var. İlk evliliğimden dolayı korkuyorum. Aynı şeyleri bir daha yaşarsam kaldıramam. Eserinizde hayırlı evlilikler için dua varsa mutlaka alacağım. Beni en kısa zamanda bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler. ALLAH’a emanet olun.

  Cevapla
  • Merhaba değerli kardeşim, açıkçası kitabımızda bulunan etkili dualar, sizin durumunuzda olan birçok kişiye fayda sağladı ve bu duaların bereketi ile birçok okurumuz, gönlünün muradına kavuştu.

   Kitapta, özellikle duaların kabul şartları ve duaların kabul vakitleri konusunda detaylı açıklamalar yapılmıştır; zaten bu duaların çok etkili ve güçlü olmasını sağlayan temel etken de budur. Ayrıca kitaptaki duaların etki gücü ve tabiri caizse enerji potansiyeli de oldukça yüksektir.

   İnşallah siz de en kısa zamanda gönlünüzün muradına kavuşup mesut olursunuz. Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

   Cevapla
 17. Kitaptaki uygulamalar büyü felan değidir İnşallah? Sonra bir kazaya kurban gitmeyek gardaş?

  Cevapla
  • Allahu Teala, büyüyü haram kılmıştır. Büyüye bulaşmaktan Allah’a sığınırız. Kitabımızda sadece ilahi ve Rahmani dualar yer almaktadır. Ayrıca kitabın kaynakça kısmında istifade ettiğimiz sahih İslâmi kaynakların listesini de bulabilirsiniz.

   İnşallah siz de en kısa zamanda gönlünüzün muradına kavuşup mesut olursunuz. Lütfen bize de dua edin, Allah’a emanet olun.

   Cevapla
 18. Erkek arkadaşımı çok seviyorum ama onun tutarsız tavırları beni perişan etti. Bazen bana prenses gibi davranıyor bazen de çok kırıcı oluyor. Üstelik yıllardır beraberiz artık evlenmemiz gerekiyor. Aileler de bizi biliyor, arkadaşlar da biliyor. Ama evlilik lafını edince hemen konuyu değiştiriyor. Tamam dengesiz tavırları var ama beni sevdiğinden eminim. Bir defa hastaneye kaldırdılar beni iki gün evine gitmedi hastane bahçesinde beni bekledi. Ama ben daha çok sevsin düzenli olsun bana da biraz saygılı olsun istiyorum. Ayrıca artık ben de yuva kurmak istiyorum. Yani bir an önce evlenim yolumuzu çizmek istiyorum. Özel sorunlarımla kafanızı ağrıttım. Hakkınızı helal edin. Hocam ben kitabı alıp okuyacağım ama bu konularla ilgili hangi dualar okunur bilmiyorum. Eserin içinde anlattığım şeylerle ilgili dualar da var mı hocam. Allah razı olsun tekrardan.

  Cevapla
  • Merhaba değerli kardeşim, sizin durumunuzda olan binlerce kişi, bu duaların bereketi ve feyzi ile muradına kavuştu. İnşâallah kitaptaki dualar, sizin de mucizevi değişimler yaşamanıza vesile olacak ve siz de bize dua edeceksiniz.

   Cevapla
 19. AYNI ANDA BİRDEN ÇOK DUAYI OKUMAK MÜMKÜN MÜ? YOKSA BİR DUAYI OKUYUP SONRA MI BAŞKASINA GEÇMEK GEREKİYOR?

  Cevapla
  • Allahu Teala, kendisine yapılan duaların ve niyazların içtenlik ve samimiyet içinde yapılmasına önem verir. Bu şartlara riayet etmek koşuluyla, birden fazla duanın aynı zamanda yapılmasının herhangi bir sakıncası olmayacaktır inşâallah.

   Kitaptaki istediğiniz duaları aynı anda yapmanız mümkündür, yeter ki içtenlikle hareket edin ve hiçbir art niyet taşımadan niyazları tatbik edin.

   İnşallah siz de en kısa zamanda gönlünüzün muradına kavuşup mesut olursunuz. Lütfen bize de dua edin, Allah’a emanet olun.

   Cevapla
 20. Kitabı almak istiyorum, kaç günde gelir acaba?

  Cevapla
  • Merhaba değerli okurumuz, kitap basılı yayın değil. Dolayısıyla kargo ile gönderimi yapılmaz. Satın alma işleminden sonra kitap, e-posta adresinize gönderilir. Hemen açıp okumaya başlayabilirsiniz.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

   Cevapla
 21. Sayın hocam ben 20 yaşında evlendim. O zaman kocam 24 yaşındaydı. Severek evlendik. Şimdi de evliliğimiz 8 yılı geride bıraktı. İki çocuğumuz var. Ama ben artık eskisi gibi aramızda aşk olmadığını düşünüyorum. Kocam iyi bir adam. Bizim için çalışıyor. Benim her dediğimi yapmaya çalışıyor. Hakkını yemeyeyim hiç kötü hareketine de şahit olmadım. Ama ben aramızdaki aşkın zayıflamasından rahatsız oldum. Sanki beni artık sevmiyor ve sadece çocuklarımız için bana değer veriyor. Duaların etkisiyle bana yeniden bakışı değişir mi acaba. Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla

  Cevapla
  • Merhaba değerli kardeşim, açıkçası kitabımızda bulunan etkili dualar, sizin durumunuzda olan birçok kişiye fayda sağladı ve bu duaların bereketi ile birçok okurumuz, gönlünün muradına kavuştu.

   Kitapta, özellikle duaların kabul şartları ve duaların kabul vakitleri konusunda detaylı açıklamalar yapılmıştır; zaten bu duaların çok etkili ve güçlü olmasını sağlayan temel etken de budur. Ayrıca kitaptaki duaların etki gücü ve tabiri caizse enerji potansiyeli de oldukça yüksektir.

   İnşallah siz de en kısa zamanda gönlünüzün muradına kavuşup mesut olursunuz. Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

   Cevapla
 22. HOCAM İNTERNETE BAĞLI DEĞİLSEM KİTABI OKUMA ŞANSIM YOK MU? BEN Mİ YANLIŞ ANLADIM ACABA?

  Cevapla
  • Merhaba değerli kardeşim, kitap PDF formatında. Kitabı indirdikten sonra, bilgisayar, telefon veya tablete kaydedip istediğiniz yerden okumaya başlayabilirsiniz.

   Bir kez indirdikten sonra, internet olmadan da istediğiniz yerden okuyabilirsiniz.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

   Cevapla
 23. Merhaba sayenizde mutluluğu yakaladım. Bir yıldır kendime aşık etme istediğim erkeği aşık etme duaları sayesinde kendime bağladım. Çok şükür

  Cevapla
  • Merhaba Yeşim Hanım, size bu duaların çok güçlü ve etkili olduğunu daha önce de ifade ettim. Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah.

   Bundan böyle yanlış yollara girmeyin, büyüden de vazgeçin, unutmayın ki bu dualar doğru yapıldığında her türlü büyüden daha güçlü, daha etkili ve daha kalıcı sonuçlara vesile oluyor. Allah’a emanet olun.

   Cevapla
 24. Acaba kadınların özel hallerinde dua okumaları mümkün mü yoksa adet döneminin bitmesini mi beklemek lazım?

  Cevapla
  • Merhaba değerli kardeşim, bu kitapta bulunan duaların birçoğunu regl halinde (adet döneminde) de okumanız mümkündür. Bu konuda İslam alimlerinin birçoğu, adet döneminde de Allahu Teala’ya dua edilebileceğinin altını çizerler. Ayrıca En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile birlikte email adresinize gönderilen Uygulama Rehberi’nde bu tür soruları detaylıca yanıtladık.

   İnşallah siz de en kısa zamanda gönlünüzün muradına kavuşup mesut olursunuz. Lütfen bize de dua edin, Allah’a emanet olun.

   Cevapla
 25. Ben gerçekten de yorumların doğru olduğuna inanmıyorum. ya gerçekten mümkün mü birisini dua ile kendisine aşık ettirmek. olmaz böyle bişey

  Cevapla
  • Merhaba değerli okurumuz, yorumların tamamen doğal olduğunu belirtmek isteriz. Kâinatı yoktan var eden Cenab-ı Hakkın her şeye gücünün yettiği gerçeğini size hatırlatmak isteriz.

   İsterseniz bunu bizzat siz de tecrübe edebilirsiniz.

   Cevapla
 26. Ben aşk büyüleri kitabından ötürü çok sıkıntı çektim. o kitapta bazen hiç hoş olmayan uygulamalar vardı. onları yapınca çok rahatsız oldum. ayrıca bir faydası da olmadı. Ancak bu kitapta sadece dualar varmış, yani gönül rahatlığı ile duaları okuyabilirim. inşallah faydası olur. duaları okuyan arkadaşların yorumları çok güzel ben de umarım sevdiğime kavuşurum. amin

  Cevapla
  • Merhaba değerli kardeşim, sakın büyü ile uğraşmayın ve büyü uygulamaları ile amacınıza çalışmayın. Bu takdirde türlü musibetlere ve belalara maruz kalabilirsiniz.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

   Cevapla
 27. Merhabalar, ben parayı yatırdıktan sonra bana şifre mi gelecek? Kitap otomatik olarak mı e-postama atılacak?

  Cevapla
  • Merhaba, evet, satın alma işleminden sonra kitap email (eposta) adresinize gönderilecektir. Oradaki bağlantıya tıklayıp kitabı indirecek ve okumaya başlayacaksınız.

   Cevapla
 28. Ben çok şükür duaların gücüne inanan biriyim. Ancak benim sorunum sevdiğim kişiden yıllar önce ayırılmış olmam. Yani ben bu duaları okursam acaba onun bana dönmesini sağlar mı? Üç yıldan fazla oldu ayrılmamız fakat ben halen unutamadım.

  Cevapla
  • Merhaba değerli kardeşim, bu dualar gerçekten çok etkili ve şimdiye kadar sizin durumunuzda olan binlerce kişi, bu duaların feyzi ile muradına kavuştu. İnşallah şimdi de sıra sizde.

   Cevapla
 29. Ben bu kitabı almayı düşünüyorum çok seviyorum ve 6 aylık bir ilişkimiz oldu beni sevdiğine eminken bana sevmediğini söyledi ufak bir durumdan sonra gerçekten ise yarıyor mu ya Allah rızası için doğrumu yani

  Cevapla
  • Merhaba değerli kardeşim, bu dualar gerçekten çok tesirli. Zaten şimdiye kadar sizin durumunuzda olan binlerce kişi, bu dualarla muradına kavuştu. İnşallah şimdi de sıra sizde.

   Cevapla
 30. Merhaba ben Azerbaycanda yaşıyorum bu kitabı nasıl ala bilirim acaba? Sevgilimden 2 aydan coktur ayrıyız her gun geri gelmesini diliyorum Allahdan benim bu kitaba gercekten cok ihtiyacim var ama kitabi alamiyorum cunki banka hesabim yok bashka turlu nasil ala bilirim yardimci olurmusunuz lutfen

  Cevapla
  • Merhaba değerli okurum, Ödeme Seçenekleri kısmını inceleyip Banka Havalesi veya EFT yoluyla da ödeme yapabilirsiniz. Sonrasında en kısa zamanda kitabınız, e-posta adresinize gönderilecektir. İnşallah en kısa zamanda etkisini göreceksiniz.

   Ödeme Seçenekleri Sayfası

   Cevapla
 31. Hocam erkek arkadaşım beni sevdiğini söylüyor fakat uzak davranıyordu ve beni terkettikten sonra tekrar döndüğünde sevdiğini söyleyip arkadaş kalmamız gerektiğini dile getirdi acaba benim için etkisi olur mu ve bu durum için hangi duayı okumam gerekli

  Cevapla
  • Merhaba, kitaptaki mucizevi dualar bu anlamda birçok kişiye fayda sağladı, inşallah siz de en kısa zamanda etkisini görüp bize teşekkür edeceksiniz. Allah’a emanet olun.

   Cevapla
 32. Böyle bir şey olamaz kardeşim, yıllardır peşinden koştuğum kız bana sırılsıklam aşık oldu. Bana arabamı bile görünce heyecanlandığını söyledi. Allah sizden razı olsun çok mutluyum.

  Cevapla
 33. Kitabi aldim , kitaptaki dualara bakiyorum hepsi cok guzel, zamanina uygun olarak bayagi bir dua okuyorum 2 haftadir.sonucunu bekliyorum insallah.benim size sorum sadece tek bir duami okumaliyim yoksa benim yaptigim gibi olurmu?

  Cevapla
  • Birden fazla dua ile muradını dilemek de mümkündür. Ancak büyük alimler bir veya iki dua ile devam etmeyi eğer sonuç alınamazsa başka duaya geçmeyi daha uygun görmektedir. Siz de dileğinize göre az sayıda dua ile devam ederseniz inşallah daha isabetli olur.

   Cevapla

Yorum yapın